Ogłoszenia parafialne – 25.08.2024

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. Dziś o godz. 10.00 i o godz. 15.00 w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki organowej w wykonaniu p. Eweliny Bachul. Serdecznie zapraszam do udziału. Szczegóły na plakatach.
  3. W dniach 4 i 5 września odbędzie się parafialna pielgrzymka do Lichenia. Orientacyjny koszt wyjazdu (przejazd i noclegi w pok.2 osobowych bez wyżywienia) wynosi 300,-. Zapisy w zakrystii (zaliczka 100,-).
  4. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuje za wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej.