Ogłoszenia parafialne – 8.09.2024

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś odbywa się pielgrzymka do sanktuarium NMP w Pszowie.
  4. W czwartek, 12 września obchodzimy Uroczystości NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji.
  5. W czwartek przy krzyżu na Tyczonce o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Cisówki i Marklowic.
  6. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę w katedrze będzie dzień wspólnoty Dzieci Maryi.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Informuję, że w naszej parafii wdrożono wymagane polskim prawem tzw. Standardy ochrony małoletnich. Powołany został Zespół ds.Prewencji oraz wyznaczona została Osoba Zaufana. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję za dary ołtarza przyniesione do dekoracji dożynkowej oraz za prace ogrodowe i porządkowe.